Služby

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví, daňové evidence, rekonstrukce účetnictví, zpracování mezd a personální agendy, zajištění zpracování daňových přiznání, účetní poradenství a související služby pro podnikatele a firmy.

 

- vedení účetnictví + daňová evidence

Kompletní vedení a zpracování účetnictví pro fyzické a právnické osoby, účetní poradenství a další související služby. Evidence a zpracování závazků a pohledávek, přehledy pohledávek a závazků, evidence majetku, odpisy, skladové hospodářství, příprava platebních příkazů, cestovní náhrady a služební cesty,  účetní uzávěrky.

 

- vedení mzdové a personální agendy zaměstnavatele

Zúčtování mezd, výpočet a zpracování měsíční mzdy, výplatní listiny a výplatní pásky, platební příkazy úhrad, podkladová evidence mezd – mzdové listy, ELDP, pracovní smlouvy, DPP a DPČ, přihlášení/od­hlášení zaměstnanců ke zdrav. a soc. pojištění, zpracování přehledů pro instituce sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovny, finanční úřad, pojišťovnu pro zákonné pojištění, komunikace na příslušných úřadech, výpočet srážek daní.

 

- daně a daňová přiznání

Zajišťujeme přípravu a zpracování veškerých daňových přiznání včetně příloh, zejména daně z příjmů fyzických, právnických osob, silniční daň, daň z přidané hodnoty, souhrnné hlášení, vyúčtování daně ze závislé činnosti, daň z převodu nemovitostí.

Kontaktujte nás

KNR s.r.o.
Boršice 395
687 09 Boršice
www.knrcz.cz